Відтепер для покупців Інтернет-магазину доступна можливість здійснити самовивіз продукції з будь-якого офісу Стандартпарк Україна.
Схил століття або зміцнюємо укоси like a boss!

У Вас є земельна ділянка? Ні? А хотіли б? А якій ділянці Ви б віддали перевагу? Думаю, багато хто відповість: "Щоб була не надто суха, але й не надто волога, щоб недалеко була водойма, не надто далеко від міста і т.д. і т.п.". А як щодо її площини? Вам потрібна ділянка з чітко горизонтальною поверхнею або на схилі? "Ох, якби я дійсно міг вибирати!" – напевно скажуть багато з Вас.

Не дамо підземним водам підмочити фундамент будинку

При будівництві будинків у місцевості, якій притаманні регулярні опади протягом цілого року, окрім іншого, слід подбати про встановлення систем, що захищають будову як від води, що падає з неба (атмосферні опади), так і від вологи, яка просочується з-під землі (ґрунтові води).

Слідами відходів або пригоди стічних вод

У статті розглядаються найбільш поширені методи очищення, нормативи, що регулюють концентрацію забруднюючих речовин, і очисні споруди, що використовуються для різних типів стічних вод.

Сучасні дороги - це екологічність, безпека, витривалість та надійність

Останнім часом ми стаємо свідками початку системної роботи, яка ведеться в Україні над поліпшенням дорожньо-транспортної інфраструктури. Важливість такого рішення влади важко переоцінити. Для багатьох країн саме розбудова доріг стала поштовхом до подолання кризи.

Куди йде дощ або як влаштована зливова каналізація

У статті розглядаються основні види та елементи зливової каналізації, а також питання її проектування і монтажу. При проектуванні дощової каналізації слід визначитися, який тип відведення води вибрати, адже від цього залежить як ефективність системи, так і її вартість.

Захист фундаменту

Пристінний дренаж будинку встановлюється для відведення від фундаменту ґрунтових, талих та дощових вод. Пристінний дренаж ефективно захищає споруду від порушень, які пов’язані з цвіллю, калюжами в підвалах, високою вологістю в приміщеннях, а також продовжує термін служби фундаменту, і як результат - самого будинку.

Дренаж на ділянці

Глибинний дренаж і поверхневе водовідведення - обов'язкові елементи водовідвідної системи, яка повинна облаштовуватися на всіх земельних ділянках, з метою захистити споруди та зелені насадження від осадових і ґрунтових вод. Це стосується житлових комплексів, приватних будівництв, садів і парків, АЗС і різних промислових об'єктів.


Замовлення зворотнього дзвінка

Поставити запитання

Ваше ім'я та по батькові*
Ваша ел.адреса*
Контактний телефон
Ваш регіон*
Запитання, яке Вас цікавить

Авторизація

Логін :
Пароль:
Запам'ятати мене
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: